Leczenie interferonem – tydzień 37

Leczenie interferonem – tydzień 37

Leczenie interferonem w chodzi w ostatni 12 tygodniowy etap. Coraz bliżej do końca. W środę dostałem zapas zastrzyków na kolejne cztery tygodnie. Pierwszy z nich już podany bez żadnych komplikacji. Mam nadzieję, że już do samego końca będzie tak „nudno” i że po zakończeniu wyniki będą takie jakich powinienem oczekiwać po kuracji, ale nie wiem w sumie czego oczekiwać 🙂

Tydzień 38 i 39

Na szczęście nudy, przez te dwa tygodnie nic takiego się nie stało więc jestem szczęśliwy. Czasem chodziłem trochę poddenerwowany, ale nie miałem na szczęście problemów z zaśnięciem. Pojutrze wizyta u lekarza i kolejne wyniki badań. Myślę, że wszystko będzie OK!

Tydzień 40

Pozostało 8 tygodni do końca. Czas leci niesamowicie szybko. Dzisiaj byłem na wizycie u lekarza. Wyniki badań ogólnie ok, podwyższony tradycyjnie ALT i średnie stężenie hemoglobiny w erytrocytach, a obniżone leukocyty, całkowita liczba płytek, granulocyty obojętnochłonne i ich odsetek, granulocyty zasadochłonne i ich odsetek. Wszystko dość nieznacznie poza normą więc raczej nie ma powodu do paniki. Pewnie ten stan utrzyma się już do samego końca, a także jakiś czas po zakończeniu leczenia. No to cóż, udanych wakacji wszystkim!