Trendy w WZW w 2005 roku

trendy w wzwJak zmieniły się trendy w wzw w 2005 roku?

W porównaniu do 2004 roku w trendach w wzw nastąpiła spora zmiana polegająca na kumulacji zapytań w jednym okresie roku.

Przyjrzyjmy się zainteresowaniu w ujęciu czasowym:

Jak możemy zauważyć w przeciągu całego roku niewiele działo się w kwestii zapytań o żadnej z odmian wzw. Sporo się jednak zmieniło w tej kwestii w listopadzie, kiedy to popularność frazy hcv w Polsce biła rekordy. Mogło mieć to związek z odbywającą się od pewnego czasu na terenie państwa akcji pod nazwą „HCV można pokonać„, której celem było zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem niskiej wykrywalności wirusa. Wygląda na to, że działania przeprowadzone pod nadzorem Polskiej Grupy Ekspertów HCV przyniosły zamierzony skutek.

A jak zainteresowania rozkładają się na konkretne regiony?

W całej Polsce bezsprzecznie króluje hcv, w kilku regionach bardziej popularne były wyszukiwania ogólnie związane z wzw. Wzw b odgrywało jednak w tych przypadkach marginalną rolę. Brak również póki co wyszukiwania innych słów kluczowych przy poszukiwaniu informacji o wzw. Być może społeczeństwo nie interesowało się jeszcze pozostałymi szczepami wirusa, zobaczymy jak zmieni się to w kolejnych latach.

One Reply to “Trendy w WZW w 2005 roku”

Możliwość komentowania jest wyłączona.